stomatologia zachowawcza
endodoncja mikroskopowa
stomatologia estetyczna
protetyka
wybielanie
chirurgia stomatologiczna
implantologia
profilaktyka
stomatologia dziecięca
ortodoncja
diagnostyka radiologiczna

Stomatologia zachowawcza


Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy.

Wykonujemy wszystkie zabiegi, które mają na celu zachowanie uzębienia. Stosujemy materiały kompozytowe, światłoutwardzalne najnowszej generacji w tym nanokompozyty.

Wypełnienia są wysoce estetyczne, wykazują efekt kameleona przez co nie odróżniają się od własnych zębów. Dzięki specyficznej budowie wykazują fluorescencję, przez co są niewidoczne nawet w nietypowym oświetleniu jak np. w dyskotece, a wysoka odporność mechaniczna i niska ścieralność sprawiają, że są trwałe i solidne.

Wszystkie procedury wykonujemy bezboleśnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych znieczuleń miejscowych, a dyskomfort związany z ich aplikacją zmniejszamy przez użycie znieczuleń powierzchniowych. Wspólnie z pacjentem i z wykorzystaniem kamery wewnątrzustnej zawsze ustalamy co i dlaczego wymaga leczenia oraz w jakim zakresie. Wykonanie zdjęć cyfrowych przed i po zabiegu pokazuje jak nowoczesna stomatologia zmienia Państwa zęby pozwalając cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.
© 2010 - 2024 Słomian-Stomatologia.pl Strona główna    |    Personel    |    Oferta    |    Dla Lekarzy    |    Galeria    |    Kontakt